Unisera Damla Sulama Sistemleri Ankara
 
-
 
 

0 Adet Ürün
 
Hakkımızda

Ünisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş. 30 yılı aşkın iş tecrübesine dayanan köklü bir aile firmasıdır. Firmamız; Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 24.300 metrekare açık 14.500 metrekare kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. Ürün tasarım, kalıp hazırlama, enjeksiyon baskı, laboratuvar ve test aşamalarının tamamı firmamız bünyesinde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda gıda uygunluk belgesine de sahip ürünlerimiz tarım alanları ve içme suyu şebekelerinde güvenle kullanılabilir.

Firmamız ürün yelpazesini ihtiyaca ve teknolojik gelişmelere göre sürekli arttırmakta, kalitesinden ödün vermeden büyümeye dönük üretim politikasını sürdürmektedir.

Ünisera olarak Türkiye geneli bayiliklerimizle hizmet vermekte ve 20’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz. Amacımız, kaliteli ürün ve nitelikli hizmetle sektörün öncü kuruluşu olmaktır. Üretim politikamız; gelişim ve yenilenme, son teknoloji, tecrübeli uzman personel, işçi güvenliği ve eğitimleri ile müşteri odaklı yaklaşımlar üzerine kurudur.

Faaliyet gösterdiğimiz alandan firmamız tüm kalite standart ve belgelerine sahiptir. İhracat yaptığımız ülkelerin arzuladığı özel ek kalite ve uygunluk standartları da firmamız tarafından sağlanmıştır. Patentli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni ürün üretimimiz de artarak devam edecektir.

Kalitemize güveniyoruz ve tüm ürünlerimiz 10 yıl garantilidir.

Ünisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş. olarak doğanın ve yeşil alanların korunmasını destekliyor ve genç nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmayı arzuluyoruz.

Saygılarımızla…

Ünisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş.